Про скликання  п’ятдесят  п’ятої   позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

• 04.06.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від _03.06.2019                                                                                         № __175 од___

м. Фастів

Про скликання  п’ятдесят  п’ятої

позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  п’ятдесят п’яту позачергову сесію міської ради сьомого скликання 6 червня 2019  року о 16.00  в актовій залі  адмінбудинку рад з наступним  порядком  денним:

• Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області.
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Фастова за І квартал 2019 року.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про затвердження Положення про відділ капітального будівництва виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про делегування повноважень міської ради виконавчому комітету Фастівської міської ради щодо отримання коштів згідно договору добровільного страхування майна та відповідальності перед третіми особами, укладеного між ТОВ «ОРТ ВЕКТОР» та ПАТ «Страхова компанія «Саламандра-Україна».
  • Про встановлення міському голові Нетяжуку М.В. надбавки до посадового окладу за працю в умовах режимних обмежень.
  • Про внесення змін до розділу 6 Програми накопичення та використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у місті Фастові на 2016–2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 29.01.2016 року № 18-VІІ-VІІ.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 3.12.2015 року за № 1-ІV-VІІ «Про  склад  постійних комісій Фастівської міської ради           VIІ скликання».
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання п’ятдесят п’ятої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.

1. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук