Про скликання  шестидесятої  позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   23.07.2019                                                                                             № 252 од

м. Фастів

Про скликання  шестидесятої  позачергової сесії

міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шестидесяту позачергову сесію міської ради сьомого скликання 25 липня  2019  року о 17.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області;
  • Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання щестидесятої  позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук