Про скликання шістдесят четвертої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

• 09.09.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 09.09.2019                                                                                           №   295од

м. Фастів

Про скликання  шістдесят  четвертої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шістдесят четверту позачергову сесію міської ради сьомого скликання 12 вересня 2019  року о 17.00  у великій залі  адмінбудинку рад з наступним  порядком  денним:
  • Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Фастова за І півріччя  2019 року.
  • Про внесення змін та доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2019 рік.
  • Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  • Про передачу майна з балансу управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в господарське відання та на баланс Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  • Про внесення змін до штатного розпису ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про затвердження Звіту з моніторингу виконання заходів Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Фастова на 2017-2030 роки за 2017-2018 роки.
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Фастова об’єкту за адресою: вул.А.Шептицького, 12 (вул.Червоний Шлях, 12) м.Фастів Київської області.
  • Про надання в оренду комунального майна виконавчому комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 13.06.2019 р. №11-LVІ-VІІ «Про надання дозволу на передачу в суборенду котельні № 16 по вул.Гетьманській, 79 ТОВ «Біотерм-Фастів».
  • Про надання в оренду комунального майна громадській організації «Спілка сімей ветеранів війни та багатодітних сімей «Родина».
  • Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • Про введення додаткових ставок асистентів вчителів у інклюзивні

класи закладів загальної середньої освіти міста Фастова.

• Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шістдесят четвертої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук