Про скликання шістдесят дев’ятої сесії міської ради VІІ скликання

• 22.11.2019

м. Фастів

від 21.11.2019                                                                                № 379 од

Про скликання  шістдесят дев’ятої

сесії  міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч.5  ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шістдесят дев’яту сесію міської ради  сьомого  скликання      12  грудня   2019   року о  9.00  в  актовій  залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про затвердження звіту  про виконання бюджету міста Фастова за                 9  місяців  2019 року.
  • Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку системи освіти міста Фастова на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2016 №6-ХХІІ-VІІ (зі змінами та доповненнями).
  • Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2020 рік.
  • Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Фастів на 2020 рік.
  • Про затвердження  Програми «Партиципаторне бюджетування (громадський бюджет) у м. Фастові на 2020-2025 роки».
  • Про затвердження Програми інформатизації діяльності Фастівської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022 роки.
  • Про затвердження Програми реалізації добровільного медичного страхування працівників бюджетної сфери міста Фастова на 2020-2021 роки.
  • Про затвердження Програми розвитку системи освіти міста Фастова на 2020-2022 роки.
  • Про затвердження Програми підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони м.Фастова на 2020-2022 роки.
  • Про затвердження Комплексної програми організації допомоги Фастівському відділенню  поліції  Васильківського  відділу поліції ГУНП  в  Київській області у забезпечені охорони  громадського порядку,  безпеки громадян, профілактики злочинності на території міста на 2020-2022 роки.
  • Про міський бюджет на 2020 рік.
  • Про здійснення запозичення в 2019 році.
  • Про деякі питання щодо надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів у 2020 році.
  • Про внесення змін до додатку №1 Міської цільової комплексної Програми «Здоров’я фастівчан» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради №24-ХХХV-VІІ від 23.12.2017 року.
  • Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 8-VІ-VІІ «Про міську комплексну програму «Турбота» на 2016-2020 роки.
  • Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь  Фастова” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради  від 22.12.2016 року № 9-ХХII-VII.
  • Про списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про встановлення  надбавки за вислугу років міському голові.
  • Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської ради об’єкту за адресою: вул.Галафеєва 45 в м.Фастів Київської області.
  • Про затвердження Положення про голосування щодо місцевих ініціатив.
  • Про проведення голосування за місцеві ініціативи щодо концепції розвитку та реконструкції Вечірнього ринку, розташованого за адресою: Київська область, місто Фастів, вул.Соборна, 45.
  • Про погодження та підписання меморандуму про взаємодію та співпрацю між Нікольським районом Донецької області та містом Фастів Київської області.
  • Про погодження та підписання договору про взаємодію та співпрацю між Фастівською міською радою та Службою зовнішньою розвідки України.
  • Про проведення невід’ємних поліпшень нежитлового приміщення по вул. С.Петлюри, 2 в м. Фастів, що знаходиться на балансі Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська ЖЕК».
  • Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Фастівської міської ради, що підлягають приватизації у 2018-2019 роках.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділам та  службам  виконавчих  органів  міської  ради  надати  у строк до 28.11.2019 року у відділ організаційного забезпечення діяльності ради та її органів проекти  рішень  та матеріали для розгляду на засіданнях постійних комісій міської ради.
  2. Провести попередній розгляд матеріалів та проектів рішень міської  ради на спільних засіданнях постійних комісій міської ради.
  3. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шістдесят дев’ятої сесії міської  ради VІІ скликання.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук