Про скликання  шістдесят  п’ятої позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

• 15.10.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  15.10.2019                                                                                                   № 337од

м. Фастів

Про скликання  шістдесят  п’ятої

позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шістдесят п’яту позачергову сесію міської ради сьомого  скликання  18 жовтня  2019  року о 14.30  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області.
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Фастова за І півріччя 2019 року.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про затвердження Звіту з моніторингу виконання заходів Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Фастова на 2017-2030 роки за 2017-2018 роки.
  • Про внесення змін до додатку № 1 Міської цільової комплексної Програми «Здоров’я фастівчан» на 2018-2020 роки», затвердженої  рішенням міської ради № 24-ХХХV-VІІ  від 23.12.2017 року.
  • Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на період 2017-2020 років.
  • Про створення Комунального закладу Фастівської міської ради «Музей Соборності України».
  • Про затвердження штатної чисельності працівників Комунального закладу Фастівської міської ради «Музей Соборності України».
  • Про внесення доповнень до міської комплексної Програми підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, прийнятої рішенням міської ради № 4-ХLVІ-VІІ від  12.2018 р.
  • Про внесення змін до Фастівської міської Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки, прийнятої рішенням міської ради № 8-ХХХ- VІІ від 23.12.2017 р.
  • Про передачу житлового будинку за адресою вулиця Ярослава Мудрого, 8 у м.Фастів з балансу КП ФМР «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.
  • Про прийняття нових редакцій Статутів  дошкільних закладів освіти.
  • Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області.
  • Про звернення депутатів Фастівської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо територіальної цілісності України.
  • Земельні питання.
  • Різне.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шістдесят п’ятої    позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                          М.В.Нетяжук