Про скликання  шістдесят  шостої позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

• 24.10.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  23.10.2019                                                                                                   № 344од

м. Фастів

Про скликання  шістдесят  шостої

позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шістдесят шосту позачергову сесію міської ради сьомого  скликання  25  жовтня  2019  року о 15.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

1.1. Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по  вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області.

1.2. Про внесення змін в «Положення про порядок призначення на посади та  звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать  до комунальної власності територіальної громади міста Фастова», що затверджене рішенням Фастівської міської ради №25-ІХ-VІІ  від 03.03.2016 року.

1.3.  Про передачу комунального майна на баланс виконавчого комітету  Фастівської міської ради з господарського відання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа».

1.4.  Про надання дозволу клубним формуванням, що є структурними підрозділами Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський міський Палац культури» на зберігання сценічних костюмів,  реквізитів та іншого інвентарю у приміщеннях будівлі Палацу культури за адресою пл.Перемоги, 1 в  м.Фастові.

1.5.   Про передачу комунального майна, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 з балансу та господарського відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на баланс та у господарське відання Управління культури, молоді та туризму виконавчого    комітету   Фастівської міської ради.

1.6.  Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шістдесят шостої    позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                          М.В.Нетяжук