Про скликання шістдесят восьмої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

• 19.11.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 19.11.2019                                                                                                    №  373од

м. Фастів

Про скликання  шістдесят восьмої

позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шістдесят восьму позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 22 листопада 2019  року о 15.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Житлові питання по відселенню мешканців аварійного житлового будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові Київської області.
  • Про інформацію керівника Фастівської місцевої прокуратури щодо стану законності, заходи її зміцнення та результати діяльності в місті Фастові за 2018 рік.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 25.10.2019 р. № 5-LХVІ -VІІ «Про передачу комунального майна, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 з балансу та господарського відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на баланс та у господарське відання Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради

«Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання     плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади  Фастівської міської ради» від 01.06.2017 р. №13-ХХІХ-VII.

• Про надання в оренду комунального майна громадській організації «Патріотична нація України».
  • Про надання в оренду комунального майна комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівтепломережа».
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Друкарська, 2 в м.Фастів Київської області.
  • Про надання дозволу на передачу обладнання, апаратури, інструментарію та інвентарю з балансу комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на баланс комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня».
  • Про передачу бруківки та бордиур з господарського відання та балансу комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська ЖЕК» у господарське відання та на баланс комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шістдесят восьмої   позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук