Про скликання сімдесят другої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

• 28.02.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від 28.02.2020                                                                                    № 59од

Про скликання  сімдесят  другої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесят другу позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 29 лютого 2020  року о 9.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року               № 2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція)».
  • Про припинення права постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування в м. Фастів, площа Перемоги, 1 Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м. Фастів, площа Перемоги, 1 виконавчому комітету Фастівської міської ради.
  • Про передачу проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Будівництво школи народної майстерності в м.Фастові на площі Перемоги, 1-а» від управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради до відділу капітального будівництва виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесят другої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук