Про скликання сімдесят п’ятої позачергової сесії  міської  ради  VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від 14.04.2020                                                                                                     № 107-од

Про скликання  сімдесят  п’ятої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесят п’яту позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 23 квітня  2020  року о  9.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про затвердження Переліку заходів, спрямованих на недопущення поширення інфекційних хвороб на території міста Фастова.
  • Про припинення права власності на квартири, визнані аварійними та непридатними для проживання  внаслідок вибуху в багатоквартирному будинку по вул. Садовій, 10 у м. Фастові.
  • Про надання поворотної фінансової допомоги Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  • Про надання поворотної фінансової допомоги Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська ЖЕК».
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року №2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція)».
  • Про визначення замовника реконструкції каналізаційних очисних споруд та передачу проектно-кошторисної документації «Реконструкція каналізаційних  очисних споруд  КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» від комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» до виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №1-ХХІІ-VІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  • Про затвердження Положення про сектор публічних закупівель виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до штатного розпису централізованої бухгалтерії відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради №7-ХІХ-VІІ від 01.11.2016р «Про затвердження списку присяжних Фастівського міськрайонного суду   Київської області».
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VІІ скликання Гарвони В.С.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесят п’ятої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.

Міський голова                                                                      М.В.Нетяжук