Про скликання  сімдесят першої  сесії міської ради VІІ скликання

м. Фастів

від 05.02.2020 р.                                                                             № 29од

Про скликання  сімдесят першої

сесії  міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч.5  ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесят першу сесію міської  ради  сьомого  скликання      26  лютого  2020   року о  9.00  в  актовій  залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Про затвердження звіту  про виконання бюджету міста Фастова за  2019 рік.
  • Про затвердження Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року № 2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція)».
  • Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки.
  • Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими  органами  Фастівської  міської  ради  за  2019 рік.
  • Про затвердження Плану роботи Фастівської міської ради на  І-е півріччя 2020 року.
  • Про затвердження Положення про місцеві ініціативи.
  • Про зміну типу та найменування Фастівської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області та затвердження нової редакції Статуту.
  • Про зміну найменування Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти та затвердження нової редакції Статуту.
  • Про затвердження логотипу та інструкції по користуванню брендом (Brandbook) міста Фастова.
  • Про погодження та підписання Угоди про співробітництво і партнерство між містом Фастовом і містом Переяславом Київської області.
  • Про списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  • Про внесення змін до складу Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова, затвердженого рішенням міської ради від 11.12.2018 року№16-ХLVI-VII «Про внесення змін до складу  Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастова».
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна № 27 від 31.01.2019р., укладеного між Фастівською міською радою та Фастівською районною державною адміністрацією Київської області.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна № 20 від 28.03.2018 р., укладеного між Фастівською міською радою та фінансовим управлінням виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №19 від 26.03.2018р. укладеного між Фастівською міською радою та Управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №12 від 18.07.2017р. укладеного між Фастівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області.
  • Про внесення змін до договору оренди комунального майна №22 від 24.05.2018р. укладеного між Фастівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року №1-ХХІІ-VІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  • Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних  послуг (НКРЕКП) щодо цін на газ для побутових споживачів.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділам та  службам  виконавчих  органів  міської  ради  надати  у строк  до 13.02.2020 року у відділ організаційного забезпечення діяльності ради та її органів проекти  рішень  та матеріали для розгляду на засіданнях постійних комісій міської ради.
  2. Провести попередній розгляд матеріалів та проектів рішень міської  ради на спільних засіданнях постійних комісій міської ради.
  3. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесят першої сесії міської  ради VІІ скликання.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук