Про скликання сімдесят сьомої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від  14.05.2020                                                                              №  139од

Про скликання  сімдесят  сьомої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесят сьому позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 28  травня  2020  року о  9.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
    • Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року              № 2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція)».
    • Про встановлення плати за землю на 2021 рік.
    • Про плату за оренду земель Фастівської міської ради на 2021 рік.
    • Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.
    • Про встановлення туристичного збору на 2021 рік.
    • Про встановлення транспортного податку на 2021 рік.
    • Про встановлення ставок зі сплати єдиного податку на 2021 рік.
    • Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Фастова за                       1 квартал 2020 року.
    • Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Фастова за 2019 рік.
    • Про внесення змін та доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2020 рік.
    • Про затвердження Програми шефської допомоги управлінню військової частини А1728 Військово-Морських Сил Збройних Сил України на 2020-2021 роки.
    • Про створення житлового фонду соціального призначення для осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.
    • Про внесення змін до міської комплексної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки.
    • Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на період 2017-2020 років.
    • Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради № 4-ХLІХ-VІІ від 07.02.2019 року  «Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради до 2025 року».
    • Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради в новій редакції.
    • Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради.
    • Про надання згоди на списання з балансу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» багатоквартирних будинків.
    • Про  списання  основних  засобів  та  малоцінних  необоротних матеріальних  активів, які  перебувають  на  балансі  управління освіти  виконавчого  комітету  Фастівської  міської  ради.
    • Про списання основних засобів, які перебувають на балансі комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
    • Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які перебувають на балансі Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
    • Про відмову в задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора».
    • Про відмову в задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа».
    • Про відмову в задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
    • Про відмову в задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Комбінат комунальних підприємств».
    • Про внесення змін до Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастові.
    • Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської ради об’єкту за адресою: вул.Лугова, 38 в м.Фастів Київської області.
    • Про внесення змін до рішення Фастівської міської № 13-LХV-VІІ від 18.10.2019 року «Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області».
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016 року             №1-ХХІІ-VІІ «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 27-ХL-VІ від 16.05.2013 року «Про створення Центру надання адміністративних послуг у місті Фастові».
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VІІ скликання Гарвони В.С.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесят сьомої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук