Про скликання сімдесят третьої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від 23.03.2020                                                                                     № 87од

Про скликання  сімдесят третьої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесят третю позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 24 березня   2020  року о 8.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року № 2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція)».
  • Про призупинення нарахування плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Фастівської міської ради.
  • Про передачу продуктів харчування на баланс Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня».
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесят третьої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук