Про скликання сімдесят восьмої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від  10.06.2020                                                                              № 159од

Про скликання  сімдесят  восьмої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесят восьму позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 11 червня  2020  року о  9.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
    • Про звернення  до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України,  Міністерства розвитку громад та територій, Київської обласної державної адміністрації щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області та формування Фастівського району.

• Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесят восьмої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук