Про скликання сімдесятої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  18.12.2019                                                                                №  415 од

м. Фастів

Про скликання  сімдесятої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімдесяту позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 20 грудня 2019  року о 14.30  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року №10-ХLVІ-VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про міський бюджет на 2020 рік (нова редакція).
  • Про затвердження експертного звіту та фактично виконаних робіт по об’єкту «Будівництво Фастівської школи народної майстерності за адресою: м.Фастів, пл.Перемоги, 1а».
  • Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на передачу основних засобів у безоплатне користування 7 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області.
  • Про надання в оренду комунального майна Фастівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул.Київська, 57.
  • Про передачу комунального майна на баланс виконавчого комітету Фастівської міської ради з господарського відання комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа».
  • Про надання в оренду Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» комунального майна.
  • Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Фастівської міської ради, що підлягають приватизації у 2020-2021 роках.
  • Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул.Буцикова, 1 з Фастівською міською організацією інвалідів війни,Збройних  Сил та учасників бойових дій;
  • Про надання  в  оренду  комунального  майна  Громадській  організації «ФАСТІВ  МИР»
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімдесятої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук