Про скликання вісімдесятої позачергової сесії міської ради VІІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

м. Фастів

Від 18.09.2020                                                                               № 245 од

Про скликання  вісімдесятої

позачергової сесії  міської  ради

VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  вісімдесяту позачергову сесію міської ради сьомого  скликання 21 вересня 2020  року о 16.00  в актовій залі  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року                 № 2-LХХ-VІІ  «Про  міський  бюджет  на  2020  рік (нова редакція).
  • Про затвердження договору про грант.
  • Про внесення змін до Програми розвитку системи освіти міста Фастова на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 12.2019 р.  № 9-LХІХ-VІІ.
  • Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання вісімдесятої позачергової  сесії міської  ради VІІ скликання.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук