Про  спорудження пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні

• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від     21.02.2020                                                                                   №102

Про  спорудження пам’ятного знаку

Героям Небесної Сотні

З метою увічнення доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних із героїчною боротьбою українських громадян за права людини та встановлення народовладдя в державі, вшанування загиблих учасників акцій протесту в Україні, які відбулися протягом грудня 2013 – лютого 2014 років, керуючись Законом України «Про архітектурну діяльність», ст.ст. 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Здійснити спорудження пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на розі пров.Андрія Саєнка та вулиці Андрія Саєнка в м. Фастів.
  2. Виконавчому комітету Фастівської міської ради замовити виготовлення проєктно-кошторисної документації на спорудження пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                    М.В.Нетяжук