Про  списання  основних  засобів  та  малоцінних  необоротних матеріальних  активів, які  перебувають  на  балансі  управління освіти  виконавчого  комітету  Фастівської  міської  ради

• 14.07.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РІШЕННЯ

Відповідно  до  стану  основних  засобів  і  малоцінних  необоротних  матеріальних  активів, згідно  порядку  списання  об’єктів  державної  власності, затвердженого  постановою  КМУ  від  08.11.2007р. №1314, методичним  рекомендаціям  з  бухгалтерського  обліку  основних  засобів  від  23.01.2015р. №11, „Про  затвердження  типових  форм  з  обліку  та  списання  основних  засобів”  від  13.09.2016р. №818, Положенню  про  організацію  бухгалтерського  обліку  та  облікову  політику  управління  освіти  виконавчого  комітету  Фастівської  міської  ради  затвердженого  наказом  від  11.04.2017р. №37-а/г, керуючись  ст.25 Закон  України „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Списати основні засоби  та  малоцінні  необоротні  матеріальні  активи, які  перебувають  на  балансі  управління  освіти  виконавчого  комітету  Фастівської  міської  ради  (згідно  додатку)
  1. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  охорони  здоров’я, соціального  захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї  та  молоді, та заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                                                                     М.В.Нетяжук

Додаток до № 13