Про створення комісії для передачі проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво школи народної майстерності в м. Фастові на площі Перемоги, 1-а» від управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради до виконавчого комітету Фастівської міської ради

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   12.03.2020                                                                                                        № 72 од

Про створення комісії

для передачі проектно-кошторисної документації

по обєкту «Будівництво школи народної майстерності

в м. Фастові на площі Перемоги, 1-а» від управління

освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради

до виконавчого комітету Фастівської міської ради

Відповідно до рішення Фастівської міської ради Київської області №4-LXXII-VII від 29.02.2020 року «Про передачу проектно-кошторисної документаціїпо об’єкту «Будівництво школи народної майстерностів м. Фастові на площі Перемоги, 1-а» від управлінняосвіти виконавчого комітету Фастівської міської радидо виконавчого комітету Фастівської міської ради», керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Створити комісію та затвердити її склад (Додаток 1) по передачі проектно-кошторисної документації та витрат понесених при її оформленніпо об’єкту «Будівництво школи народної майстерностів м. Фастові на площі Перемоги, 1-а» з балансу управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс виконавчого комітету Фастівської міської ради.

2.Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та виконавчомукомітету Фастівської міської ради забезпечити оформлення акту прийому-передачі проектно-кошторисної документації та витрат понесених по її оформленні, внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку та надати акт прийняття-передачі проектно-кошторисної документації та витрат понесених при її оформленні на затвердження міському голові.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з капітального будівництва.

Міський голова                                                                                             М.В. Нетяжук

від 12.03.2020 №_72 од

Склад комісії по передачі проектно-кошторисної документації

по обєкту «Будівництво школи народної майстерності

в м. Фастові на площі Перемоги, 1-а» від управління

освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради

до виконавчого комітету Фастівської міської ради

Голова комісії Рудяк Тимофій Ярославович   заступник міського голови з капітального

будівництва

Члени комісії:

Антонюк Анна Анатоліївна

головний бухгалтер управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Єриш Наталія Леонідівна

начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Мельниченко Анна Валеріївна

начальник юридичного управління;

Мєх Наталія Анатоліївна    начальник відділу капітального будівництва;

Міхеєва Ольга Олегівна

Рачок Оксана Василівна

начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер

головний спеціаліст  відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту.

Керуючий справами                                                            Л. О. Тхоржевська