Про створення комісії щодо проведення щорічної перевірки стану режиму секретності у виконавчому комітеті Фастівської міської ради

• 23.01.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  14.01.2020                                                                                              № 9 од

Про створення комісії щодо

проведення щорічної перевірки

стану режиму секретності у

виконавчому комітеті Фастівської

міської ради

Відповідно до вимог ст. 434  «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах,  органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 18.12.2013 року № 939, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію щодо проведення щорічної перевірки наявності документів та справ режимно-секретного органу у складі:

Голова комісії:   – Рудяк Т.Я.                     – заступник міського голови з питань капітального будівництва

Члени комісії:    – Долгій С.О.                – завідуючий сектором з питань НС, ЦЗН

– Тягун О.М.                  – завідуючий сектором з питань

мобілізаційної  роботи, відповідальний РСО

1. Комісії провести щорічну перевірку наявності документів та справ режимно-секретного органу, скласти акт та надати на затвердження до 24.01.2020р.
  2. Розпорядження довести до працівників виконавчого комітету Фастівської міської ради у частині, що стосується.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук