Про створення комісії з обстеження технічного стану інженерних мереж КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»

• 14.07.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 13.07.2020                                                                                                                    № 184од

Про створення комісії з обстеження

технічного стану інженерних мереж

КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»

З метою забезпечення належного утримання, безперебійної роботи  комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський міський Палац культури», дотримання санітарних та протиепідеміологічних норм та заходів,  відповідно до звернення управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, керуючись п. 20,  ч. 4,  ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити комісію з обстеження технічного стану інженерних мереж КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» (далі – комісія) та затвердити її склад.
  2. Комісії провести обстеження технічного стану інженерних мереж КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» та скласти відповідний акт обстеження.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Т. Я Рудяка.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№ 184од   від 13.07.2020

Склад

комісії з обстеження технічного стану інженерних мереж