Про створення комісії з розслідування причин та наслідків пожежі, яка виникла 19.07.2020 року у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»

• 22.07.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  21.07.2020                                                                         № 191 од

м. Фастів

Про створення комісії з розслідування

причин та наслідків пожежі, яка виникла 19.07.2020 року

у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»

У зв’язку з пожежею, яка виникла 19.07.2020 року у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури», ліквідацію ії наслідків та проведення підрахунку завданих пожежею збитків, належного реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій, на підставі статті 14 Кодексу цивільного захисту України, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

1. З метою з’ясування причин пожежі яка виникла 19.07.2020 року у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури», ліквідацію ії наслідків та проведення підрахунку завданих пожежею збитків:

– створити комісію з розслідування причин та наслідків пожежі, яка виникла 19.07.2020 року у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» відповідно Додатку.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                          М. В. Нетяжук

до  Розпорядження   №191 од

від 21.07.2020 р.

СКЛАД

Рудяк Т. Я. – голова комісії -заступник міського голови з питань капітального будівництва ,

Ясінський  С.А. – заступник голови комісії – секретар міської ради;

Божок Г.М. – секретар комісії  – головний спеціаліст управління культури, молоді та туризму ВК ФМР;

Члени комісії:

1. Калениченко О. В. – начальник Фастівського РС ГУ ДСНС у Київській області

(за згодою);

1. Долгій С.О. – завідуючий сектором з питань НС, ЦЗН ВК ФМР;
  2. Новікова Е.В. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер фінансового управління ВК ФМР;
  3. Мєх Н.А. – начальник відділу капітального будівництва ВК ФМР;
  4. Скурська Л. М. – депутат Фастівської міської ради;.
  5. Балашева О.В. – головний бухгалтер управління культури, молоді та туризму ВК ФМР;
  6. Пеньківська І.А. – завідувач сектором раціонального використання майна ВК ФМР;
  7. Сорокіна І.М. – заступник директора КЗ ФМР «Фастівський міський   Палац культури»;
  8. Іванчук Ю.М. – директор КЗ ФМР « Фастівський міський молодіжний  центр».

Керуючий справами виконкому                                         Л.О. Тхоржевська