Про створення комісії з вивчення питання щодо забезпечення  закладів загальної середньої освіти питною  водою гарантованої якості

• 22.05.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  22.05.2019                                                                                                      №   156од

Про створення комісії з вивчення

питання щодо забезпечення  закладів

загальної середньої освіти питною

водою гарантованої якості

На підставі листа Фастівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області від 20.05.2019 № 10-37.1.15-09\209 щодо вжиття термінових заходів з приведення якості питної води в закладах загальної середньої освіти до нормативів, регламентованих ДСанПіН 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»,відповідно до пп.19,20 п.4 ст.42, ч.8.ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію в складі:

голова комісії  –  О.П.Давиденко, заступник міського голови,

члени комісії   –  Н.Л.Єриш, начальник управління освіти виконавчого комітету

Фастівської міської ради,

• В.О.Пархоменко, в.о.директораКПФастівської міської ради «Фастівводоканал»,
  • Л.М.Даниленко, головний спеціаліст управління освіти,
  • І.М.Костюк, завідувач сактору охорони здоров»я виконавчого комітету Фастівської міської ради,
  • І.В.Маркович, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Фастівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в київській області (за згодою),
  • Т.Б.Скорубська, завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Фастівського МРВЛД (за згодою).
  1. Комісії до 25.05.2019 р. вивчити питання забезпечення  закладівзагальної середньої освіти питною водою гарантованої якості та надати рекомендацій щодо відкриття та функціонування пришкільних таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти у 2019 році.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань  Давиденко О.П.

Міський голова                                                                             М.В.Нетяжук