Про створення робочої групи для опрацювання матеріалів ревізії фінансово-господарської діяльності   Виконавчого комітету Фастівської міської ради за період з 01.01.2016 по 31.03.2019

• 20.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від _20.06.2019                                                                        № _204 од

м.Фастів

Про створення робочої групи

для опрацювання матеріалів ревізії

фінансово-господарської діяльності

Виконавчого комітету Фастівської міської ради

за період з 01.01.2016 по 31.03.2019

На виконання вимоги Північного офісу Держаудитслужби від 06.06.2019 № 26-071-14-14/4947-2019 «Щодо усунення виявлених порушень», з метою опрацювання матеріалів ревізії та вжиття заходів по ліквідації порушень,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу, для опрацювання матеріалів ревізії та вжиття заходів по ліквідації порушень, у складі:

Голова комісії:

Тхоржевська Л.О.                                  –   керуючий справами;

Секретар комісії:

Рачок О. В.                                             –   головний спеціаліст відділу внутрішнього

фінансового контролю та аудиту;

Члени комісії:

Цедзінська Людмила Василівна           –   начальник фінансового управління;

Яценко Інна Анатоліївна                       –   начальник відділу управління персоналом;

Беляєва Ярослава Анатоліївна              –   завідувач сектору юридично-правового

забезпечення діяльності міської ради;

Алісєєнко Людмила Миколаївна          –    начальник загального відділу;

Шевчук Оксана Валентинівна               –   депутат Фастівської міської ради (згодою)

1. Робочій групі до 21.06.2019 надати міському голові інформацію про результати опрацювання матеріалів ревізії.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук