Про створення робочої групи щодо контролю за дотриманням рішення Фастівської міської ради від 27.08.2018 р. № 8-XLIII-VII «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території міста Фастів»

• 28.01.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  28.01.2020                                                                                                                                                               № 21 од

Про створення робочої групи щодо контролю за дотриманням рішення Фастівської міської радивід 27.08.2018 р. № 8-XLIIIVII «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території міста Фастів»

З метою зниження числа правопорушень, скоєних громадянами у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи негативний вплив алкоголю на стан здоров’я молодого покоління та з метою контролю за виконанням рішення Фастівської міської ради від 27.08.2018 р. № 8-XLIII-VII «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території міста Фастів» », п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Створити робочу групу щодо контролю за  дотриманням рішення Фастівської    міської ради від 27.08.2018 р. № 8-XLIII-VII «Про упорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території міста Фастів»  (Додаток 1).        2.  Графік проведення рейдів визначається головою робочої групи.

1. За результатами роботи надати інформацію відділу з питань інформаційного забезпечення  та по роботі ЗМІ для подальшого оприлюднення  на сайті Фастівської міської ради та в соціальних мережах.
  2. Контроль зам виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рудяка Т. Я.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук

Додаток №1

від «_28»_01__ 2020р. № _21 од___

С К Л А Д

щодо контролю за дотриманням рішення Фастівської міської ради

Голова комісії

Рудяк Тимофій Ярославович           –         заступник міського голови

Заступник голови комісії

Бруй Лариса Максимівна  – начальник відділу сфери обслуговування населення,

розміщення, реклами та захисту прав  споживачів;

Секретар комісії:

Сологуб Тетяна Вікторівна – головний спеціаліст відділу сфери обслуговування населення,розміщення, реклами та захисту прав  споживачів

Члени комісії:

Болілий Юрій Михайлович – заступник начальника управління соціального захисту    населення – начальник відділу з питань праці;

Тягун Олександр Миколайович – завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи

Яровенко Юрій    Петрович – заступник начальника сектору превенції Фастівського      відділення поліції Васильківського відділу ГУНП в Київській обл.(за згодою).

Линов Микола Євгенович – дільничий офіцер поліції, старший лейтенант Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУНП в Київській обл.(за згодою).

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська