Про створення робочих груп щодо здійснення матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київська область

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

Від__30.05.2019                                                                                          №____166 од _

 

Про створення робочих груп

щодо здійснення матеріально-технічного

забезпечення виборчих дільниць під час

підготовки та проведення позачергових виборів

народних депутатів України 21 липня 2019 року

 

Для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року з метою  забезпечення виконання ч.1 ст.51 Закону України “Про вибори народних депутатів України” з метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян України на вільне волевиявлення, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Створити робочі групи з числа працівників апарату ради та її виконавчого комітету щодо здійснення матеріально-технічного               забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення                          позачергових виборів  народних депутатів України 21 липня 2019 року та затвердити їх персональний склад (Додаток 1).
  2. Закріпити робочі групи за виборчими дільницями, що діють на постійній основі (Додаток 2).
  3. Керуючому справами виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевській Л.О. довести до відома керівників робочих груп та керівників підприємств, установ та організацій за адресами місцезнаходження виборчих дільниць, що діють на постійній основі в м.Фастів, нормативні вимоги до приміщень, перелік та норми забезпечення дільничних виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями.
  4. Робочим групам здійснити заходи щодо обстеження матеріально-технічного забезпечення приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування згідно з нормативними вимогами постанови Центральної виборчої комісії від 04.03.2014 року №31.
  5. Керівникам робочих груп інформувати міського голову про стан виборчих дільниць та сприяння в матеріально-технічному забезпеченні   дільничних виборчих  комісій.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Міський голова                                                        М.В. Нетяжук

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження № _166 од                                                                                                                    «_30_»___05______2019

 

                                                                       СКЛАД

робочих груп щодо здійснення матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України  21 липня 2019 року на території м. Фастів

 

Робоча група № 1

 

Зикова Олена Борисівна

 

– перший заступник міського голови,

керівник робочої групи

 

Члени робочої групи

 

Зінченко Ірина Сергіївна–  начальник відділу з питань раціонального використання земель;
Зоренко Олена Аркадіївна– начальник відділу житлово-комунального господарства;
Рябоконь Анна Сергіївна– начальник управління економіки та міжнародного співробітництва;
Мельниченко Анна Валеріївна– начальник юридичного управління;
Скурська Катерина Ігорівна-заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу.
Робоча група № 2

 

Давиденко Олена Павлівна– заступник міського голови з гуманітарних питань, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

Костюк Інна Михайлівна–  завідувач сектору охорони здоров’я;
Мазуренко Олена Миколаївна– завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення;
Єриш Наталія Леонідівна– начальник управління освіти;
Кабанець Тетяна Вікторівна– завідувач сектору торгівлі та транспорту;
Кабанець Олександр Олександрович– начальник управління соціального захисту населення.
Робоча група № 3

 

Ясінський Сергій Анатолійович– секретар міської ради, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Скиданенко Андрій Володимирович– начальник відділу з питань фізичної культури та спорту;
Сірченко Лариса Василівна– начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів;
Савченко Наталія Миколаївна– головний спеціаліст управління культури, молоді та туризму;
Наливайко Тетяна Федорівна– начальник центру надання адміністративних послуг.
Болілий Юрій Михайлович–  заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу з питань праці.
 

Робоча група № 4

 

Тхоржевська Леся Олександрівна– керуючий справами виконкому,

керівник робочої групи

 

Члени робочої групи

 

Змаженко Людмила Миколаївна–  головний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю;
Хімерик Олена Вікторівна– начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

 

Алісєєнко

Людмила Миколаївна

– начальник загального відділу;
Почапська

Оксана Володимирівна

– начальник архівного відділу;
Яценко Інна Анатоліївна– начальник відділу управління персоналом.

 

 

 

 

 

 

Робоча група № 5

 

Рудяк Тимофій Ярославович– заступник міського голови з капітального будівництва, керівник робочої групи
 

Члени робочої групи

 

Юхта Олександр Володимирович– начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

 

Тягун Олександр Миколайович– завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи;
Бромірський Віталій Олександрович– начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста;

 

Косович Тетяна Богданівна– начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології.

 

 

 

Заступник міського голови

з гуманітарних питань                                                          О.П.Давиденко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження № __166 од__

«_30_»___05______2019 року

 

 

 

ЗАКРІПЛЕННЯ

робочих груп міськвиконкому  за виборчими дільницями,

що діють на постійній основі в м.Фастів

 

 

Робоча група № 1

п/п

№ округу№ виборчої

дільниці

Адреса та місцезнаходженняВідповідальний

заступник

Відповідальних працівників за дільницями
191321393вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ №2, приміщення початкових класів, вестибюльЗикова О.Б.Зінченко І.С.
291321394вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ № 2, музичний класЗоренко О.А.
391321395вул.Ярослава Мудрого, 44, ЗОШ № 2, вестибюль,

2-й поверх

Рябоконь А.С.
491321376вул.С.Васильченка,21,

ЗОШ № 3, спортивний зал

Мельниченко А.В.
591321375вул.С.Васильченка, 21, ЗОШ №3, фойє

 

Скурська К.І.
 

Робоча група № 2

691321396Фастівська  центральна районна лікарня, поліклініка, 1-й поверх (спец.ВД)

 

 

 

Давиденко О.П.

 

Костюк І.М.

791321392вул.Льва Толстого, 9,

ЗОШ № 1, вестибюль,

1-й поверх

Мазуренко О.М.
891321391вул.Льва Толстого, 9,

ЗОШ №1, вестибюль,

2-й поверх

Єриш Н.Л.
991321378вул.Гетьманська, 79А,

ЗОШ №7 вестибюль,

1-й поверх

Кабанець Т.В.
 

10

 

91

 

321379

вул.Гетьманська, 79А,            ЗОШ №7, коридор,

1-й поверх

Кабанець О.О.
 

Робоча група № 3

1191321387вул.Брандта, 65, відділ з питань фізичної культури та спорту, спортивний  зал 

Ясінський С.А.

Скиданенко А.В.
1291321388пл.Перемоги, 1, міський Палац культури, фойє,                1-й поверхСірченко Л.В.
  1391321389пл. Перемоги, 1, міський Палац культури, вестибюль, 1-й поверх 

Савченко Н.М.

 

1491321390вул.Івана Ступака, 10,

ЗОШ №5, вестибюль,

2-й поверх

Наливайко Т.Ф.
1591321380вул.О.Зінченка, 5,              ЗОШ  № 12Болілий Ю.М.
 

Робоча група № 4

1691321382вул.Якубовського, 14, ЗОШ №10, коридор,

1-й  поверх

Тхоржевська Л.О. 

Змаженко Л.М.

1791321381вул.Якубовського, 14, ЗОШ №10, вестибюль, 2-й поверхХімерик О.В.
1891321383вул.Великоснітинська, 63, ліцей-інтернат,

спортивний зал

Алісєєнко Л.М.
1991321384вул.Тітова, 95,  ЗОШ №11, спортивний залПочапська О.В..
2091321386вул.Шевченка, 51, ЗОШ №9, малий спортивний зал,

2-й поверх

Яценко І.А.
Робоча група № 5
2191321373пров.Європейський, 2, дільниця зрідженого газу, приміщення загального користування 

Рудяк Т.Я.

Юхта О.В.
2291321374вул.Бишівська, 2, ТОВ «ФАСТІВ-АВТОТРАНС», адмінбудівляТягун О.М.
2391321385вул.Героїв Прикордонників, 1, виконробська дільниця №3, актовий залБромірський В.О.
2491321377вул.Комарова, 6               ЗОШ  № 4, вестибюль,

1-й поверх

Косович Т.Б.

 

Заступник міського голови

з гуманітарних питань                                                          О.П.Давиденко

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ