Про створення тимчасової робочої групи по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Шевченка, 12 в м. Фастів

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 04.03.2020                                                                                № 61 од

Про створення тимчасової робочої групи

по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) за адресою:

вул. Шевченка, 12 в м. Фастів

Враховуючи численні звернення жителів міста з приводу відсутності тротуару поблизу житлового будинку №12 на вулиці Шевченка в м. Фастів, у відповідності до Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів №376 від 18.05.2010 року «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити тимчасову робочу групу по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Шевченка, 12 в м.Фастів з боку вулиці Шевченка та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Результати роботи тимчасової робочої групи оформити актом.
  3. У разі виявлення самовільно зайнятих земель комунальної власності територіальної громади міста Фастова, надати попередження порушникам про звільнення самовільно зайнятих земель.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з капітального будівництва Т.Я. Рудяка.

Міський голова                                                                            М.В. Нетяжук

міського голови

№_61 од_ від _04.03.2020_

тимчасової робочої групи по встановленню (відновленню)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою:

вул. Шевченка, 12 в м. Фастів

1. Рудяк Т.Я.  – голова тимчасової робочої групи, заступник міського голови з капітального будівництва.
2. Зінченко І.С. – секретар тимчасової робочої групи, начальник відділу з питань раціонального використання земель.
3. Мосійчук Д.Л. – начальник відділу архітектурно-будівельного контролю.
4. Перехрест К.П. – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста.
5. Сидоренко В.В. – в.о. директора КП ФМР «Фастів-благоустрій».

6. Ушакова Л.І. – директор КП ФМР «Фастівське БТІ».

7. Ярмолюк О.П. – сертифікований інженер-землевпорядник КП ФМР «Фастівське БТІ».

Заступник міського голови                                                        О.П. Давиденко