Про створення тимчасової робочої групи щодо оцінки стратегії розвитку КП ФМР «Фастівводоканал»

• 20.11.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від… 20.11.2019                                                                                               № …377од

м. Фастів

Про створення тимчасової робочої групи

щодо  оцінки стратегії розвитку

КП ФМР «Фастівводоканал»

У зв’язку з необхідністю проведення оцінки програми стратегії розвитку КП ФМР «Фастівводоканал», відповідно до рішення  міської ради №25-IX-VII від 03.03.2016 року «Про затвердження положення про порядок призначення  на посади та звільнення з  посад  керівників підприємств, установ, організацій, що належать  до комунальної власності  територіальної  громади міста Фастова, керуючись  п.20 ч.4. ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Утворити тимчасову робочу групу з проведення оцінки програми стратегії розвитку КП ФМР «Фастіводоканал» і затвердити її персональний склад (додається).

1. Розглянути програми стратегії розвитку надані кандидатами на посаду директора КП ФМР «Фастівводоканал», провести оцінку та надати відповідні висновки.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                       М.В.Нетяжук

№ 377од від 20.11.2019

тимчасової робочої групи щодо  оцінки стратегії розвитку

КП ФМР «Фастівводоканал»

Зикова Олена

Борисівна                             –     перший заступник міського голови;

Рудяк Тимофій

Ярославович                         – заступник міського голови з питань      капітального будівництва

Яценко Інна

Анатоліївна                           –  начальник   відділу  управління персоналом;

Свириденко Наталія

Олександрівна                       – начальник   відділу внутрішнього фінансового

контролю та аудиту;

Цедзінська Людмила