Про святкування  Дня Військово-Морських Сил  Збройних Сил України в м. Одеса

• 20.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    20.06.2019                                                                                                      № 203 од

Про святкування  Дня Військово-Морських

Сил  Збройних Сил України в м. Одеса

Відповідно до Указу Президента України від 12.06.2017 № 331/2015 “ Про відзначення Дня Військово-морських сил  Збройних сил України, рішення сесії Фастівської міської ради №9 – XLVI – VII від 11.12.2018 про затвердження Програми шефської допомоги морському танкеру «Фастів» ВМС Збройних Сил України на 2019 – 2020 роки, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

1.Затвердити план заходів з прийняття участі та святкування Дня Військово-морських сил Збройних сил України в м. Одеса (додаток 1).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Л.О. Тхоржевську.

Міський  голова                                                                                       М. В. Нетяжук

№ 203  од  від 20.06.2019

З А Х О Д И

з  прийняття участі та святкування  Дня Військово-Морських Сил

Збройних Сил України в м. Одеса

1. Підготувати  вітання  військовим морякам з  нагоди свята До 05.07.2019. Авксентюк Т.В.
2. Запросити на урочистості:

–    представників трудових колективів підприємств, закладів, організацій та установ міста;

–    депутатів міської ради;

–    членів виконавчого комітету

До 05.07.2019. Тхоржевська Л. О.

3. Відрядити делегацію до м. Одеси для участі у святкових заходах

05.07.2019 Нетяжук М.В.

Яценко І.А.

4. Витрати, пов’язані з  урочистостями  здійснити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.

Червень 2019 р. Міхєєва О. О.
5.

Оприлюднити у ЗМІ та на сайті міської ради інформацію щодо заходів святкування Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України в м. Одеса

До 09.07.2019 Авксентюк Т.В.