Про Цілі якості виконавчих органів Фастівської міської ради на 2020 рік

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   ___13.03.2020__                                                                                             № 77 од

Про Цілі якості виконавчих органів

Фастівської міської ради на 2020 рік

З метою підвищення ефективності діяльності виконавчих органів Фастівської міської ради, спрямованої на надання якісних  послуг, в рамках функціонування системи управління якістю ДСТУ ISO 9001-2015 в Фастівській міській раді та її виконавчих органах ,  керуючись п. 20  ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити Цілі якості  виконавчих органів  Фастівської міської ради на 2020 рік згідно з додатком.

2.Керівникам виконавчих органів Фастівської міської ради:

2.1.Організувати та забезпечити виконання робіт та завдань спрямованих на досягнення Цілей якості.

2.2.Надати інформацію Уповноваженому представнику  з питань системи управління якістю відповідно до вимог ISO 9001-2015  в Фастівській міській раді та її виконавчих органах  – керуючому справами виконавчого комітету Тхоржевській  Л.О. про виконання Цілей якості до 01.10.2020 р.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             М.В.Нетяжук

Додаток 77,1