Про тимчасове призупинення навчально – виховного процесу в закладах загальної середньої освіти м. Фастова

• 27.01.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   27.01.2020                                                                                                     №  20од

Про тимчасове призупинення

навчально – виховного процесу в закладах

загальної середньої освіти  м. Фастова

У зв»язку з перевищенням порогу захворюваності учнів закладів загальної середньої освіти на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, на виконання рішення протоколу міської комісії з питань ТЕБ та НС від 27.01.2020р.№ 1 та з метою запобігання поширенню захворюваності серед дітей шкільного віку, відповідно до пп.19,20 п.4 ст.42, ч.8.ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. З 28 січня 2020р.  по 07 лютого 2020р.  призупинити навчально-виховний процес у  закладах загальної середньої освіти  м. Фастова.
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради:
  • Забезпечити інформування батьків учнів 1-11-х класів про тимчасове призупинення навчально – виховного процесу в закладах загальної середньої освіти.
  • Забезпечити проведення профілактичних бесід з учнями щодо правил поведінки, збереження життя і здоров»я під час вимушеного призупинення навчальних занять.
  • Обмежити проведення масових заходів за участю учнів.
  • Організувати роботу педагогічних працівників у період з 28 січня 2020р. по 07 лютого 2020 р. для покращення їх методичного рівня.
  • Організувати виконання навчальних планів і програм за рахунок ущільнення матеріалу та резервних годин.
  • З 28 січня 2020р. по 07 лютого 2020р.забезпечити в закладах загальної середньої освіти дотримання санітарно-гігієнічних умов (провітрювання, вологе прибирання з використанням спеціальних засобів тощо).
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського

голови О.П.Давиденко.

Міський голова                                                                             М.В.Нетяжук