Про участь делегації м. Фастів у культурно-освітніх заходах у м. Валч (Польща) в рамках молодіжного обміну

• 18.09.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    12.09.2019                                                                                                       № 298 од

Про участь делегації м. Фастів

у культурно-освітніх заходах у

м. Валч (Польща)

в рамках молодіжного обміну

На підставі Листа про наміри про партнерство та співробітництво між повітом Валч (Польща) та містом Фастовом Київської області (Україна) від 19.06.2015, запрошення старости Валецького повіту, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” в рамках молодіжного обміну Україна-Польща та з метою   національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування у неї активної  громадської позиції та пропаганди  кращих українських традицій в інших країнах Європи:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити організацію та перебування делегації міста Фастова з 16 вересня 2019 року по 21 вересня 2019 року у місті Валч (Польща) з метою взяття участі у культурно-освітніх заходах спрямованих на обмін талановитою молоддю, вивчення культури та традицій українського та польського народів.

2.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського  голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

Міський голова                                                                              М.В. Нетяжук