Про участь делегації  від міста Фастова у Київському обласному молодіжному форумі

• 28.11.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 27.11.2019                                                                                                            № 382од

Про участь делегації  від міста Фастова

у Київському обласному молодіжному форумі

На виконання Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на        2016-2020 роки,  затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 9-XХII-VII, з метою активізації молодіжного руху на Київщині, налагодження партнерства щодо співпраці в актуальних напрямах роботи з молоддю, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму  забезпечити участь  делегації  міста Фастова у Київському обласному молодіжному форумі “Молодь всюди” 9-10 грудня 2019 року у м. Ірпінь.
  2. Сформувати склад  делегації, яка візьме участь у Київському обласному молодіжному форумі “Молодь всюди”.
  3. Забезпечити транспорт для перевезення делегації до м. Ірпеня.
  4. Замовити банери та банерні стійки для оформлення презентаційної локації на обласному форумі.
  5. Витрати, пов’язані з участю делегацій міста Фастова  в обласному заході оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови

О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                                        М. В. Нетяжук