Про уповноваження посадових осіб управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, які мають посвідчення інспектор праці встановленого зразка, складати адміністративні протоколи за порушення законодавства про працю

• 29.02.2020

РІШЕННЯ

Від 21.02.2020                                                                                                       № 72

Про уповноваження посадових осіб

управління соціального захисту населення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради, які мають посвідчення

інспектор праці встановленого зразка,

складати адміністративні протоколи за

порушення законодавства про працю

З метою забезпечення виконання на території міста Фастова  доручення                 Прем’єр – міністра України від 22.01.2020 №2313/0/1-20 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати, доручення голови КОДА № 3 – 1 від 07.02.2020,                                   відповідно до  ч. 3 ст. 18,  ч. 3 ст. 34   ЗУ   “ Про  місцеве самоврядування в Україні,

керуючись п. 2 ч. 1  ст. 255 КУпАП України, виконавчий комітет вирішив:

1. Уповноважити Болілого Юрія Михайловича – заступника начальника – начальника відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, який має посвідчення інспектор праці встановленого зразка, складати адміністративні протоколи за порушення законодавства про працю відповідальність за які передбачена ст. 41 КУпАП (з питань, які згідно законодавства, відносяться до кометенції органів місцевого самоврядування) .

1. Уповноважити Головчук Ірину Юріївну – головного спеціаліста з питань експертизи умов праці, взаємодії з соціальними фондами та альтернативної служби управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, яка має  посвідчення інспектор праці встановленого зразка, складати адміністративні протоколи за порушення законодавства про працю  відповідальність за які передбачена

1. Начальнику управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Кабанцю О.О., внести зміни до положення про відділ з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради та посадових інструкцій: заступника начальника – начальника відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Болілого  Ю.М., та головного спеціаліста з питань експертизи умов праці, взаємодії з соціальними фондами та альтернативної служби управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Головчук  І.Ю.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Кабанця О.О.

Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук