Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» .

• 21.07.2019

Київської обасті

РІШЕННЯ

Від  18.07.2019                                                                                                       № 421

Про утворення конкурсної комісії для проведення

конкурсу на зайняття вакантної посади директора

Комунального  некомерційного підприємства

Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр

первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» .

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», враховуючи лист КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» від 11.07.2019р. №387 та подання громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради від 16.07.2019р., на підставі  ст. 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» , виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1.Утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» у складі 9 осіб з врахуванням рівного представництва, від органу управління, представників трудового колективу відповідного закладу та представників громадської ради органу управління.

1. Затвердити персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»:

– Давиденко Олена Павлівна  – заступник міського голови з гуманітарних питань, голова комісії;

– Костюк Інна Михайлівна – завідувач сектору охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради, секретар комісії;

– член комісії:

Мельниченко Анна Валеріївна – начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Блейчик Анна Вікторівна – заступник директора з економічних питань КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД»;

Ступак Станіслав Миколайович – голова профкому, лікар-статист КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД»;

Руденко Олена Борисівна – інспектор з кадрів КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД»;

Скурська Людмила Миколаївна – представник громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради;

Новіцька Ольга Олександрівна  – представник громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради;

Піньковська Еммалія Антонівна – представник громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

1. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» забезпечити проведення конкурсу у встановленому законодавством порядку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                                          М.В.Нетяжук