Про утворення міського штабу з організації та проведення у 2019/2020 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

• 07.11.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      06.11.2019                                                                                                     № 365 од

Про утворення міського штабу

з організації та проведення

у 2019/2020 навчальному році

Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної

гри «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до абзацу шостого статті 13 Закону України «Про оборону України», Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення  про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну  гру  «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року №845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання»,  Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 №286/2019 наказу Міністерства освіти і науки України від 24.10.2019 №1342 «Про проведення у 2019/2020 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та  з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у неї активної  громадської позиції та готовності до захисту Батьківщини, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості для проведення на високому організаційному рівні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»):

1. Утворити та затвердити склад міського штабу з організації та проведення у 2019/2020 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») згідно з додатком.

2.Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради:

2.1.Затвердити план заходів щодо підготовки та організації І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

2.2.Сприяти розширенню мережі та долучення до гри «Сокіл» («Джура») дітей молодшого та середнього віку в закладах загальної середньої освіти.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

В.о. міського голови                                                                                               О.Б. Зикова

від__06.11.2019__№__365 од_

Склад міського штабу

з організації та проведення у 2019/2020 навчальному році