Про утворення робочої групи зі створення спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА в рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD WITH EUROPE»

• 23.01.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 16.01.2020                                                                                               №14 од

м. Фастів

Про утворення робочої

групи зі створення спільного ЦНАП

виконавчого комітету Фастівської міської ради

та РДА в рамках співробітництва з

Програмою «ULEAD WITH EUROPE»

Для забезпечення виконання Технічного Завдання для створення спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА в рамках фази впровадження проєкту Програми «U-LEAD WITH EUROPE» та покращення якості надання адміністративних послуг для населення, керуючись ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги» та ч. 4 п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити робочу групу зі створення спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА в рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD WITH EUROPE» та затвердити її склад згідно із додатком (додаток 1).
  1. Робочій групі здійснювати заходи щодо виконання Технічного Завдання для створення спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА в рамках фази впровадження проекту Програми «U-LEAD WITH EUROPE» .
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук

14-додаток