Про відключення від централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку № 2 по вул. А. Саєнка в м. Фастові

• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.02.2020                                                                                                       № 73

Розглянувши подання  КП «Фастівтепломережа», враховуючи рішення постійної діючої міської комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від централізованого теплопостачання та встановлення індивідуального опалення, згідно протоколу № 1 від 21.01.2020 р., та протоколу зборів мешканців будинку, що знаходиться за адресою: м. Фастів, вул. А. Саєнка, 2 від 30.01.2019 р., керуючись п. 12 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пп. 1 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1. Відключити будинок № 2 по вулиці Андрія Саєнка у місті Фастові від послуги централізованого постачання теплової енергії.
  2. Надати дозвіл КП «Фастівтепломережа» щодо проведення робіт по відключенню багатоквартирного будинку № 2 по вул. Андрія Саєнка в м. Фастові від мережі централізованого теплопостачання.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                      М.В.Нетяжук