Про відмову в наданні дозволу на реалізацію квартири

• 26.03.2020

Рішення

Від  20.03.2020                                                                                                                       № 148

Про відмову в наданні дозволу

на реалізацію квартири
за адресою: Київська обл., м. Фастів,

вул. Івана Мазепи, буд. 16, кв. 54

Розглянувши запит державного виконавця Фастівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) за № 4944 від 26.02.2020 року про надання органом опіки та піклування дозволу на реалізацію квартири за адресою: м. Фастів, вул. Івана Мазепи, буд. 16, кв. 54, 3/5 частки якої належить гр. Демченко Юлії Станіславівні, право користування якою мають ***, для погашення боргу за кредитними зобов’язаннями, згідно кредитного договору № КІF0SМ049 від 30.05.2008 року  на користь ПАТ КБ «ПриватБанк»  в розмірі 1426575,36 грн., враховуючи, що батьки дітей не зверталися до органу опіки та піклування за вищевказаним дозволом, беручи до уваги, що вчинення даного правочину призведе до звуження  обсягу існуючих майнових прав дитини та порушення охоронюваних законом інтересів дитини, керуючись ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, ч.4, 7 СК України, п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ч. 4, 7 ст.177 СК України проведеною перевіркою було встановлено, що вчинення правочину призведе до звуження обсягу існуючих майнових прав дитини та порушення охоронюваних законом інтересів дітей, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 4 від 03.03.2020 року), виконавчий комітет вирішив:

В інтересах  малолітніх дітей, право користування якою мають ***, та з метою захисту їх житлових прав, відмовити Фастівському міськрайонному відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)  в наданні дозволу на реалізацію на реалізацію квартири   за адресою: м. Фастів, вул. Івана Мазепи, буд. 16, кв. 54, 3/5 частки якої належить ***  на користь ПАТ КБ «ПриватБанк»  в розмірі 1426575,36 грн.

Міський голова                                                           М.В. Нетяжук