Про відзначення 158-ї річниці від дня перепоховання праху Т. Г. Шевченка

• 22.05.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  22.05.2019                                                               № 157од

м. Фастів

Про відзначення 158-ї річниці від дня

перепоховання праху Т. Г. Шевченка

З метою належного відзначення 158-ї річниці від дня перепоховання праху                                 Т. Г. Шевченка – видатного українського поета, художника, мислителя, громадського діяча,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 24 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з нагоди відзначення 158-ї річниці від дня перепоховання праху Т. Г. Шевченка (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови          О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№ 157-од від 22.05.2019

заходів з нагоди відзначення 158-ї річниці від дня

перепоховання праху Т. Г. Шевченка

Назва заходу Дата

проведення

1. Організувати і провести меморіальні та культурно-мистецькі заходи:

1. Урочистий захід біля пам’ятника Т. Шевченка, що розташований на розі вулиць Ф. Брандта та Т. Шевченка.
  2. Закриття виставки дитячих творчих робіт, присвячених творчості                  Т. Шевченка та підведення підсумків щорічного загальноміського конкурсу “Тарасовими шляхами” у Фастівській школі народної майстерності.

Давиденко О. П.

Єриш Н. Л.

2. Забезпечити публічний порядок та медичний нагляд під час проведення заходів у місцях масового скупчення людей.

Повідомити Фастівське відділення поліції та    КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної допомоги” щодо запланованих заходів.

До 21.05.2019

Тягун О. М.

Костюк І. М.

3. Запропонувати релігійним організаціям провести панахиду за Т. Шевченком під час служби у храмах міста 22.05.2019 До 21.05.2019. Безкровна І. В.
4. Оприлюднити у ЗМІ та на сайті міської ради інформацію щодо культурно-мистецьких заходів з відзначення перепоховання праху         Т. Шевченка. До 21.05.2019.

Авксентюк Т. В.
5. Запросити на меморіальні та культурно-мистецькі заходи:

–          представників трудових колективів міста та членів виконкому;

–          представників громадських організацій та комітетів самоорганізації населення, козаків Фастівського куреня;

–          учнів та вчителів ЗОШ міста;

–          депутатів міської ради;

–    духовенство.

До 21.05.2019.

Козій О. С.

Рудяк Л. І.

Єриш Н. Л.

СірченкоЛ. В.

6. Забезпечити:

– проведення робіт по благоустрою території біля пам’ятника  Т. Г. Шевченку;

– вивезення звукової апаратури до пам’ятника Т. Шевченка, що розташований на розі вулиць Ф. Брандта та Т. Шевченка.

До 22.05.2019

Сидоренко В. В.
7. Забезпечити:

– придбання квітів для покладання до пам’ятника Т. Г. Шевченка;

– підключення звукової апаратури.

До 22.05.2019

Безкровна І. В.

8. У ЗОШ міста провести виховні уроки, бесіди та літературні читання, присвячені постаті Т. Г. Шевченка. Травень, 2019 р. Єриш Н. Л.
9. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням меморіальних такультурно-мистецьких заходів, оплатити за рахунок коштів, виділенихуправлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Травень, 2019 р. Безкровна І. В.

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська