Про відзначення 20 річниці з дня створення Фастівської міської організації  ветеранів закладів  освіти

• 06.02.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    06.02.2020                                                                                                    №  30 од

Про відзначення 20 річниці з дня

створення Фастівської міської організації

ветеранів закладів  освіти

З нагоди відзначення 20 річниці створення Фастівської міської організації ветеранів закладів освіти, керуючись п.20 ч.4,ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести в травні 2020 року  святковий захід  приурочений 20-річчю  з часу створення Фастівської міської організації ветеранів закладів освіти.
  2. Затвердити склад організаційного комітету по підготовці та проведенню заходу (додається).
  3. Затвердити план підготовки до проведення святкового заходу (далі – План  заходів), що додається.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О.П.

Міський голова                                                                            М.В.  Нетяжук

Міського голови

№_30 од_від_06.02.2020

заходів щодо  відзначення

20 річниці створення Фастівської міської організації ветеранів закладів освіти

Назва заходу Термін

виконання

Виконавці
1. Проведення засідань оргкомітету по підготовці та проведенню заходу Лютий-травень Давиденко О.П.
2. Забезпечити участь делегацій ветеранів – освітян 16 травня Єриш Н.Л.

Керівники ЗЗСО

3.

Підготувати списки претендентів на нагородження від міського голови До 05.05.2020 Єриш Н.Л.

Ігнатенко Н.О.

4 Провести заходи щодо повного обліку ветеранів освіти м. Фастів. До 01.04.2020 Єриш Н.Л.

Ігнатенко Н.О.

5. Підготувати сценарій проведення свята Квітень 2020 Безкровна І.В.

Короленко М.М

Майданюк Г.Л.

6. Забезпечити висвітлення заходу в ЗМІ, на сайті міської ради та в соцмережах 16.05.2020 Авксентюк Т.В.
7. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу  приуроченого створенню Фастівської міської організації ветеранів закладів освіти оплатити за рахунок коштів, Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду в межах кошторисних призначень . Травень 2020 Тхоржевська Л.О.

Міхєєва  О.О.

8. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу  приуроченого створенню Фастівської міської організації ветеранів закладів освіти.

(придбання товарів та послуг, тощо ) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду в межах кошторисних призначень по КЕКВ 2282

Квітень 2020 Єриш Н.Л.

Антонюк А.А.

Керуючий справами                                                                                     Л.О. Тхоржевська