Про відзначення 75 –ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

• 08.05.2020

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 07.05.2020                                                                                  № 129 од

Про відзначення  75 –ї  річниці  Перемоги   над

нацизмом  у  Другій світовій  війні

З нагоди святкування 75- ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій  війні, за активну життєву позицію, враховуючи подання  голови  Фастівської міської організації ветеранів України,  керуючись ч.2  п.20  ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити Подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради  члену Фастівської  міської організації ветеранів України, з  виплатою матеріального   заохочення  в розмірі 1242 грн.23 коп.:

Собіянському  Борису Андрійовичу  – 0949805572.

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду на загальну суму 1242 грн.23 коп. за рахунок  коштів міського бюджету та програми  «Соціально-економічного та культурного розвитку  м.Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                              М.В.Нетяжук