Про відзначення  75 –ї  річниці  Перемоги   над нацизмом  у  Другій світовій  війні

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від …23.04.2020..                                                                        № 116од

Про відзначення  75 –ї  річниці  Перемоги   над

нацизмом  у  Другій світовій  війні

З нагоди святкування 75- ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій  війні, за активну життєву позицію, враховуючи подання  голови  Фастівської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій,  керуючись ч.2  п.20  ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити Подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради  членам Фастівської  міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, з  виплатою матеріального   заохочення  в розмірі 1242 грн.23 коп.  кожному ,   а саме:

Гриб  Петру Володимировичу – *** ;

Даніловій Наталії Федорівні – ***;

Абрамському  Івану  Івановичу – ***;

Бондарю  Павлу Григоровичу – ***;

Сальнікову Савелію Йосиповичу – ***;

Тимошенку Григорію Ісаковичу – ***;

Савченку Данилу Пилиповичу – ***;

Старовойту  Миколі  Олександровичу – ***;

Блощаневичу  Святославу  Миколайовичу – ***;

Каленському Євгену Миколайовичу – ***;

Шайді Михайлу Володимировичу – ***;

Уханову Георгію Степановичу – ***;

Устименку Михайлу Олексійовичу – ***.

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 16148 грн. 99 коп. за рахунок  коштів міського бюджету та програми  «Соціально-економічного та культурного розвитку   м.Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                              М.В.Нетяжук