Про відзначення до Дня місцевого самоврядування

м. Фастів

від 25.11.2019                                                                                № 380од

Про відзначення до

Дня місцевого самоврядування

За  вагомий внесок у розвиток органів самоорганізації населення, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого  самоврядування, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради з виплатою  матеріального  заохочення в   розмірі 621 грн. 12 коп., а саме:
  • Сулимі Володимиру Григоровичу – голові вуличного комітету;
  • Корецькій Раїсі Миколаївні – голові вуличного комітету;
  • Пензіній Ніні Григорівні – голові вуличного комітету;
  • Воровській Людмилі Степанівні – голові вуличного комітету;
  • Пазініч Лідії Петрівні – голові вуличного комітету;
  • Бринзак Наталії Леонідівні – секретарю КСОН мікрорайону Снігурівка;
  • Зінчуку Андрію Миколайовичу – голові вуличного комітету;
  • Петренко Олені Юріївні – секретарю КСОН мікрорайону Заріччя;
  • Абдуловій Наталії Іванівні – голові вуличного комітету;
  • Діденко Людмилі Миколаївні – секретарю КСОН мікрорайону Завокзалля.
  1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 6211 грн. 20 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук