Про відзначення до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

• 23.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    23.10.2019                                                                                                                  № 342 од

Про відзначення до  Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного мистецтва

В зв’язку з відзначенням  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за особисті професійні здобутки,  вагомий внесок у розвиток  народного  мистецтва України, багаторічну плідну працю,  високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Нагородити грамотою виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, з урахуванням податків,  а саме:

– Шилову Юлію Анатоліївну – керівника студії «Фастів Фільм» КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

– Сорокіну Інну Михайлівну – заступника  директора КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

– Безкровного Дмитра Васильовича – робітника-столяра (машиніста сцени) КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

– Рибачук Ксенію Юріївну – керівника  спортивно-бального танцю «Олімп» КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

– Павленко Наталію Станіславівну – вчителя  декоративно прикладного мистецтва майстерні писанкарства КЗ ФМР «Фастівська школа народної  майстерності»;

– Пількевич  Оксану Миколаївну – вчителя декоративно прикладного мистецтва  майстерні декоративного розпису КЗ ФМР «Фастівська школа народної  майстерності».

1. Начальнику фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму  3726 грн. 72 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2018 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський   голова                                                                               М.В.Нетяжук