Про відзначення Міжнародного Дня захисту дітей у місті Фастові у 2020 році

• 29.05.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   27.05.2020                                                                                                            №  149 од

Про відзначення Міжнародного

Дня захисту дітей у місті Фастові

у 2020 році

Відповідно до Указу Президента України від 30.05.1998 № 568/98 ”Про день захисту дітей”, на виконання заходів міської комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ, Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 9-XХII-VII, Комплексної Програми розвитку культури міста Фастова на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 року  № 12-ХХІІ-VІІ,з метою привернення уваги суспільства до проблем дотримання прав дитини, популяризації батьківства та підвищення правової культури дітей та молоді у відповідальному ставленні до виконання  батьківських обов’язків  та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з відзначення в місті Фастові у 2020 році Міжнародного дня захисту дітей(додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови               О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

№   149 од      від 27.05.2020

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

у місті Фастові у 2020 році

Назва заходу Дата, час  та місце проведення Відповідальна особа
1. Організувати та провести заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей:

–          онлайн-фотоконкурс «Дивовижний світ дитячих усмішок» у соціальній мережі Фейсбук;

–          відео-привітання міського голови з нагоди свята  за участю вихованців дитячої музичної школи;

–          пізнавально-інформаційну акцію “Добрий батько, він як мама!» з залученням  родин з сімейних форм виховання,  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

–          акцію “Чужих дітей не буває” з наданням  адресної підтримки  сімейним формам виховання дітей-сиріт та ПБП.

25-31.05.2020 р.

01.06.2020 р.

01.06.2020-21.06.2020

Червень,

Савченко Н.М.

Бортовська Ж. П.

2. Замовити та придбати постер для біл-борда.

Розмістити постер на рекламному щиті (біл-борді) на пл. Перемоги.

До 01.06.2020 р. Савченко Н. М.

Сидоренко В. В.

3. Забезпечити анонсування та висвітлення у засобах масової інформації та соціальних мережах заходів та інформаційних матеріалів з нагоди відзначення МіжнародногоДня захисту дітей. До 01.06.2020 р.

Авксентюк Т. В.
4. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів до МіжнародногоДня захисту дітей, придбанням товарів та послуг необхідних для проведення даних заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та  туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по  загальному фонду бюджету по КЕКВ 2282 Червень,

Савченко Н. М.
5. Витрати, пов’язані з  виготовленням рекламної продукції  та проведенням акції «Чужих дітей не буває!» – закупівлю товарів та послуг, оплатити  за рахунок коштів  виділених ФМЦСССДМ по КЕКВ 2282 Червень,