Про відзначення прийомної матері Бугайової І.В. з нагоди 50-річчя

• 25.08.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    22.08.2019                                                                                           № 281 од

Про відзначення прийомної матері

Бугайової І.В. з нагоди 50-річчя.

З метою забезпечення належної соціальної підтримки сімейних форм виховання для дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також популяризації національних сімейних традицій, позитивного досвіду сімейних форм виховання  дітей – сиріт у м Фастів, відповідно до п.1.10, 1.32 Міської комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки,  затвердженої рішенням міської ради, № 8-ХХXV-VІІ від 23.12.2017 року, керуючись п. 20, ч. 4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Організувати зустріч  з прийомною матір’ю Бугайовою Інною Василівною прийомної сім’ї гр. Бугайових, що функціонує відповідно Рішення Виконавчого комітету Фастівської міської ради№ 163 від 22.04.2016 року «Про створення прийомної сім’ї гр.. Бугайова Ігоря Анатолійовича та гр.. Бугайової Інни Василівни, влаштування в сім’ї дітей позбавлених батьківського піклування, ***.
  2. Забезпечити вручення квітів і привітальних подарунків з нагоди відзначення 50-річчя з Дня народження  Бугайовій І.В.  та присутнім прийомним матерям.
  3. Витрати, пов’язані з придбанням товарів для організації зустрічі до ювілейної дати – 50 річниці з Дня народження,  оплатити за рахунок коштів загального фонду передбачених Фастівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                        М.В. Нетяжук