Про відзначення у 2019 році в місті Фастові Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

• 29.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   28.10.2019                                                                                            №  352 од

Про відзначення у 2019 році в місті Фастові

Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного

мистецтва

Відповідно до Указу Президента України від 30.12.2011 № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», на виконання Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради  Київської області від 22.12.2016 № 12-ХХІІ-VII, Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки», з метою підвищення ролі працівників культури у житті суспільства та відзначення цього професійного свята, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з відзначення у 2019 році в місті Фастові Всеукраїнського дня працівників культури тамайстрів народного мистецтва(додаток).

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№  352 од   від 28.10.2019

З А Х О Д И

з відзначення у 2019 році в місті Фастові Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного мистецтва

1. Взяти участь в обласному урочистому заході та святковому концерті за запрошенням КОДА.

07.11.2019 Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

2. Організувати та провести міське свято з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у великій залі Палацу культури.

Запросити професійних артистів для проведення святкового концерту.

Організувати фуршет.

Безкровна І. В.
3. Сформувати міську делегацію для участі у обласному святковому заході та подати список на КОДА.

До 01.11.2019 Безкровна І. В.
4. Підготувати  списки  нагороджених  та грамоти для нагородження на міському урочистомусвяті.

До 01.11.2019 Безкровна І. В.

Яценко І. А.

5. Придбати квіти для вручення працівникам культури під час проведення міського урочистого заходу. До 05.11.2019 Безкровна І. В.
6. Оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради вітання міського голови з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та інформацію про святковий концерт (08.11.19 о 16-00 у Палаці культури).

До 05.11.2019 Авксентюк Т. В.
7. Забезпечити транспорт для перевезення представників міської делегації до        м. Києва для участі в обласних заходах.

07.11.2019 Безкровна І. В.
8. Витрати, пов’язані із організацією та проведенням святкових заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Листопад,

2019 р.

Безкровна І. В.
9. Витрати, пов’язані із організацією та проведенням святкових заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду. Листопад,