Про відзначення у місті Фастові у 2020 році Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

• 29.04.2020

м. Фастів

29.04.2020                                                                                     №  124од

Про відзначення у місті Фастові у 2020 році

Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці

перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Закону України від 09.04.2015 № 315-VIII  «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII, Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 № 16-ХХХVІІ-VІІ, з метою вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити план заходів з відзначення у місті Фастові у 2020 році Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додаток 1).

2.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                                        М. В. Нетяжук

№  124од  від 29.04.2020

з відзначення у місті Фастові у 2020 році Дня пам’яті та примирення

і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Назва заходу Дата та час проведення Відповідальні
1. Організувати та провести з дотриманням всіх карантинних обмежень:

–                     покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських  могил  загиблих воїнів у часи Другої світової війни;

–                     привітання ветеранів із врученням квітів та грошової винагороди.

08-09.05.2020 Давиденко О. П.

Тхоржевська Л. О.

Савченко Н. М.

2. Забезпечити транспорт для учасників заходів.

08-09.05.2020 Тхоржевська Л. О.
3. Підготувати та оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради вітання ветеранам війни та жителям міста від міського голови з нагоди свята.

До 08.05.2020 Авксентюк Т. В.
4. Підготувати список кандидатів (ветеранів) для нагородження.

До 08.05.2020 Яценко І. А.
5. Придбати квіти для вручення ветеранам та для покладання до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських  могил  загиблих воїнів у часи Другої світової війни.

До 08.05.2020 Савченко Н. М.
6. Провести роботи  по  благоустрою  міста: упорядкувати  пам’ятники, братські  могили та інші  місця  поховань  загиблих  захисників України, меморіальні дошки.

Святково оформити місто.

До 08.05.2020 Зикова О. Б.

Сидоренко В. В.

7. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни і молебні за захисників України під час богослужінь у храмах з дотриманням всіх карантинних обмежень.

До 08.05.2020 Савченко Н. М.
8. Замовити та придбати постер для біл-борда. Розмістити постер на рекламному щиті на            пл. Перемоги.

Сидоренко В. В.

9. Організувати та провести:

– звітну відео роботу «Наша пам’ять ніколи не згасне» театру-студії «Дзвіночок» міського Палацу культури;

– онлайн акцію «Уклін живим, загиблим Слава!»;

– онлайн виставку дитячих творчих робіт «Хай буде мир на всій Землі» (для дітей дошкільного віку).

Розмістити інформацію про вищевказані заходи на офіційному сайті міської ради та на сторінках соціальних мереж.

Травень, 2020 Савченко Н. М.

Єриш Н. Л.

Авксентюк Т. В.

10. Витрати, пов’язані із виплатами матеріального заохочення для вручення ветеранам та перевезенням учасників заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду бюджету.

Травень, 2020 Міхєєва О. О.
11.

Витрати, пов’язані з організацією заходів до Дня пам’яті та примирення і 75-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282.

Травень, 2020 Савченко Н. М.

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська