Про відзначення учасника ліквідації аварії на ЧАЕС

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  11.12.2019                                                                       № 402од

м. Фастів

Про відзначення  учасника

ліквідації  аварії  на ЧАЕС

З метою вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку Виконавчого комітету Фастівської міської ради учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн.12 коп., з урахуванням податків:

• Конончук Світлані Станіславівні

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаній особі матеріальну винагороду в сумі 621 грн.12 коп . за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у  м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук