Про відзначення в м. Фастові у 2020 році Міжнародного жіночого дня

• 26.02.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  25.02.2020                                                                                                                        № 52од

Про відзначення в м. Фастові у 2020 році

Міжнародного жіночого дня

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові                            на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016                      № 12-XXII-VII, з метою популяризації кращих духовних надбань, розвитку і підтримки традицій вшанування жінки – матері, враховуючи винятково важливу роль жінки в політичному, економічному, соціальному, історичному, культурному розвитку суспільства й держави, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з відзначення в місті Фастові у 2020 році Міжнародного жіночого дня (додаток 1).
  2. Затвердити заходи з відзначення в місті Фастові у 2020 році Міжнародного жіночого дня (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови               О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

№  52 од     від 25.02.2020

Склад організаційного комітету

з відзначення в місті Фастові у 2020 році

Міжнародного жіночого дня

Нетяжук Михайло Володимирович міський голова, голова оргкомітету
Давиденко Олена Павлівна заступник міського голови, заступник голови оргкомітету

Члени оргкомітету:

Авксентюк Тетяна Володимирівна начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ
Безкровна Ірина Володимирівна начальник управління культури, молоді та туризму
Бортовська Жанна Петрівна директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Бобоха Тамара Тихонівна радник міського голови
Гірченко Анатолій Васильович голова  громадської організації інвалідів війни,

Збройних Сил та учасників бойових дій

(за згодою)

Єриш Наталія Леонідівна начальник управління освіти
Зикова Олена Борисівна перший заступник міського голови
Костюк Інна Михайлівна завідувач сектору охорони здоров’я
Міхєєва Ольга Олегівна начальник фінансово-господарського відділу
Рудяк Людмила Іванівна   завідувач сектором демократичних ініціатив
Рудяк Тимофій Ярославович   заступник міського голови
Сидоренко Валерій Васильович в.о. начальника КП ФМР “Фастів-благоустрій”
Скиданенко Андрій Володимирович начальник відділу з питань фізичної культури та спорту
Сірченко Лариса Василівна начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів
Тхоржевська Леся Олександрівна керуючий справами виконкому
Тягун Олександр Миколайович   завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи
Хромов Микола Миколайович голова ради організації ветеранів війни

(за згодою)

Ясінський Сергій Анатолійович секретар міської ради
Яценко Інна Анатоліївна начальник відділу управління персоналом

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська

№  52 од      від 25.02.2020

З А Х О Д И

з відзначення в місті Фастові у 2020 році Міжнародного жіночого дня

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1. Провести засідання організаційного комітету лютий,

Нетяжук М. В.

Давиденко О. П.

2. Підготувати вітаня від міського голови жінкам міста та оприлюднити через місцеві ЗМІ,  офіційний сайт міської ради та соціальні мережі.

до 04.03.2020

Авксентюк Т. В.

3. Підготувати списки нагороджуваних. Організувати відзначення подяками, грамотами, іншими формами заохочення.

до 05.03.2020 Тхоржевська Л. О.

Яценко І. А.

4. Організувати та провести загальноміський урочистий захід та святковий концерт “Жінка – найчарівніше творіння на Землі” у міському Палаці культури.

06.03.2020 Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

5. Замовити та придбати постер для біл-борда.

Розмістити постер на рекламному щиті (біл-борді) на пл. Перемоги.

до 06.03.2020 Безкровна І. В.

Сидоренко В. В.

6. Придбати квіти для вручення жінкам з грамотами та подяками під час загальноміського урочистого заходу.

06.03.2020 Безкровна І. В.

7. Взяти участь у обласних заходах з нагоди Міжнародного жіночого дня (за планом КОДА). Сформувати делегацію, забезпечити перевезення делегації до місць проведення заходів.

Тхоржевська Л. О.

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

8. Організувати та провести спортивно-масові заходи (за окремим планом).

Скиданенко А. В.
9. Організувати та провести у дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах святкові концерти та ранки (за окремим планом).

Єриш Н. Л.
10. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням загальноміських культурно-мистецьких заходів, участі делегації міста у обласних святкових заходах оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.

Безкровна І. В.
11. Витрати, пов’язані з придбанням товарів та послуг для організації привітань жіноцтва міста та участі делегації міста у обласних святкових заходах з нагоди Міжнародного жіночого дня оплатити за рахунок загального або спеціального фонду бюджету виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міхєєва О. О.

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська